UA RU EN

0-800-501-696

дзвінки з будь-якого оператора по Україні безкоштовно
Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Уральська, б.12, оф. 436

Компанія ООО ЕКО Модуль – Україна прийняла участь у форумі Kharkiv SME day у м. Харкові

09 квітня 2019р.

Та прийняла участь на спеціальній панельній дискусії для представництв ОСББ:

«Фонд енергоефективності: можливості для розвитку МСБ через термо-модернізацію житлового сектора».

Детальніше...

Поки в Україні опалювальний сезон йде повним ходом, робота на підприємстві ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» кипить.

20 грудня 2018р.

Завдяки злагодженій та організованій роботі наших працівників, встановлені сучасні блочно-модульні котельні потужністю 400 і 800кВт на об'єктах Дніпропетровщини.

Детальніше...

Ведеться робота по виготовленню блочно-модульних котелень 700кВт

24 вересня 2018р.

Напередодні підготовки до опалювального сезону, працівниками підприємства ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» ведеться робота по виготовленню блочно-модульних котелень 700кВт, що працюють на твердому паливі.

Детальніше...

В м. Краматорськ, в Саду Бернацького, відбувся III екологічний Форум «Екологія промислового регіону».

14 вересня 2018р.

В м. Краматорськ, в Саду Бернацького, відбувся III екологічний Форум «Екологія промислового регіону».

Його організатором та ініціатором стала Донецька облдержадміністрація. Компанія ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА», яку запросили в якості експерта в сфері енергоефективності, спільно з м. Покровськ, представили проект переобладнання і відходу від газової залежності всіх соціально-важливих об'єктів міста Покровск. На даний момент вже реалізовано 15 блочно-модульних котелень, які працюють на твердому паливі. Надалі планується будівництво двох міні-ТЕЦ і пелетного заводу. Більше 1000 учасників форуму змогли ознайомитися з екологічними рішеннями, які представляли міста та райони Донецької області.

Детальніше...

Компанія ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» справила відвантаження двох автоматизованих блочно-модульних котелень

11 вересня 2018р.

Компанія ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» справила відвантаження двох автоматизованих блочно-модульних котелень на твердому паливі, потужністю 400 кВт кожна. Дані котельні виготовлені на базі котлів Kronas, потужністю 200 кВт, пелетних пальників Stehio Prom-200. Подача палива в котельню відбувається автоматично за допомогою двох бункерів і шнеків. Котельні виконані у відповідності з усіма міжнародними стандартами.

Детальніше...

Автоматизована блочно-модульна котельня потужністю 600 кВт

10 вересня 2018р.

Автоматизована блочно-модульна котельня потужністю 600 кВт, реалізована в м. Заставна Чернівецької області вже не перший рік опалює будинок центральної районної лікарні.

Дана котельня виконана за всіма міжнародними стандартами, працює на екологічно чистому твердому паливі, а саме на пелеті з лузги соняшника. Конструктивно ця котельня виконана на базі двох котлів Bravas, потужністю 300 кВт кожен, пальників Stehio Prom - 300. Обвязка топкової складається з запірної і регулювальної арматури таких виробників як Danfoss, Zetkama, Honeywell.

Детальніше...