UA RU EN

0-800-501-696

дзвінки з будь-якого оператора по Україні безкоштовно
Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Уральська, б.12, оф. 436

Історія створення

ТОВАРСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА»

В Україні, з кожним роком, все більш актуальним в сфері національного господарства, поставало питання щодо енергозбереження, з використанням енергоефективної продукції, технологій та обладнання.

З огляду на важливість даної теми та необхідність впровадження нових технологій у сфері виробництва, в квітні 2015 року в м. Харків було створено підприємство ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА», вектором якого стало виробництво обладнання, працюючого та альтернативному паливі.

Завдяки ряду унікальним технологіям і конструкторським рішенням ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» зайняло чільне місце у виробництві пальників, виготовленні блочно-модульних котелень, гідрострілок, металоконструкцій та іншого обладнання.

Компанією запатентовано торгову марку пальника «Stehio», потужністю від 20 до 1000 кВт, яка має високий коефіцієнт корисної дії із широким спектром споживаного палива. Унікальністю даних пальників, є стабільна, безперебійна робота на будь-яких видах пелет, рухлива решітка, яка забезпечує максимально ефективну золоочистку, динамічний розподіл повітря за допомогою шибера як над, так і під колосниковими гратами, що є гарантом повного згорання палива, вогнетривка керамічна запальничка і керамічна топка.

«ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» постійно удосконалює та розширює свої напрямки. На даний момент основними видами економічної діяльності є:

 1. виробництво духових шаф, печей і пічних пальників (основний);
 2. виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій;
 3. виробництво металевих баків, резервуарів і контейнерів;
 4. монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
 5. діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Компанія ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» слідкує за дотримання вимог чинного законодавства у сфері виробництва обладнання, про що вказує наявність наступних дозвільних документів:

 • Дозвіл ДСГНта ПБУ на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки
 • Дозвіл ДСГНта ПБУ на збегінання балонів із стисненим та інертним газом(вуглекислий газ, аргон); зварювальні, газополум’яні роботи;
 • Дозвіл ДСзПП на застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки;
 • Декларація про відповідність котельні блочні модульні транспортабельні;
 • Сертифікат відповідності котельні блочні модульні твердопаливні транспортабельні;
 • Декларація про відповідність пальники пелетні;
 • Сертифікат відповідності пальники пелетні;
 • Декларація про відповідність котли водогрійні типу КВТ та КТ, код ДКПП 25.21.12;
 • Сертифікат відповідності котли водогрійні типу КВТ та КТ.

На сьогоднішній день підприємство ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» завдяки злагодженій роботі професіоналів та співпраці з надійними партнерами, постійно збільшує номенклатуру, розширює асортимент та удосконалює продукцію компанії, слідуючи з вимогами часу на розвитком технологій.

Запрошуємо до співпраці!

З повагою – засновники та колектив підприємства ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА».