0-800-501-696

звонки с любого оператора по Украине бесплатно

Енергоаудит – крок до енергонезалежності

На сьогоднішній день найгостріше питання для кожної людини це непомірно високі ціни на опалення. Тому за останні роки почали приймати низку законів, що спонукають переходити на тверде паливо. Щоб не повторювати помилки Польщі і не будувати надлишкові генеруючі потужності, модернізація і будівництво котелень повинні проводитися з урахуванням прогнозу зниження споживання тепла від програм енергоефективності.

Тому Верховна Рада України 22 червня 2017 року прийняла законопроект №4941 "Про енергетичну ефективність будівель, який має наблизити нашу країну до появи підприємств та будинків з мінімальним споживанням енергоресурсів,

Подробнее...

Корисні поради щодо встановлення пелетного котла

В реаліях сьогодення, один із кращих способів задля забезпечення теплом приміщення – є установка твердопаливного обладнання. По-перше, це абсолютна енергонезалежність, що на даний момент є найгострішим питанням в житті кожного українця. По-друге, повна безпечність, екологічність та надійність

Загальна характеристика твердопаливних котлів з пелетними пальниками

Відмінною рисою використання твердопаливних котлів з пелетними пальниками є те, що на основі твердопаливного котла можна створити ізольовану систему опалення, яка не залежить ні від яких комунікацій.

Подробнее...

Поздравляем с Днем Энергетика!

Уважаемые партнеры!

Поздравляем вас с профессиональным праздником!

Ваша задача — давать миру тепло и уют, дарить людям свет,  обеспечивать комфорт, что в конечном итоге означает «давать жизнь»!

Желаем вам крепкого здоровья на долгие счастливые годы, напряженных, но очень успешных трудовых будней, веселого разнообразия в праздники и полноценного отдыха!

Подробнее...

Хто довгостроково хотів би економити, повинен короткостроково інвестувати

На сьогоднішній день ціни на енергоресурси зростають з геометричною  прогресією, тому питання енергонезалежності є найгострішим та потребує негайного вирішення. Ґрунтуючись на реаліях сьогодення можна з упевненістю стверджувати, що в державному бюджеті недостатньо грошей на термомодернізацію житлово-комунального фонду. Тобто необхідно шукати інші, недержавні джерела фінансування та механізми для впровадження енергоефективних заходів. Найбільш оптимальним є енергосервісний контракт.

Подробнее...

Комплексный подход к энергоэффективности – уникальный опыт на рынке отопления

В рамках проведения 19-ой Международной выставки энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов AQUA THERM Компания ЭКО МОДУЛЬ-УКРАИНА представила свое решение комплексного подхода к энергоэффективности.

Подробнее...

Компания ЭКО МОДУЛЬ-УКРАИНА примет участие в 19-ой Международной выставке энергоэффективного отопления

Компания ЭКО МОДУЛЬ-УКРАИНА примет участие в 19-ой Международной выставке энергоэффективного отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, сантехники и бассейнов.

Подробнее...

Компания «ЭКО МОДУЛЬ – УКРАИНА» посетит выставку «Независимая теплоэнергетика»

В рамках четвертой национальной специализированной выставки-форума «Независимая теплоэнергетика» с 11 по 13 апреля компания «ЭКО МОДУЛЬ – УКРАИНА» представит свою линейку твердотопливного котельного оборудования.

Подробнее...